Zirveye Yolculukta Doğru Tercih..
http://arasasansor.com
Monşarj Asansörler

Aras Asansör, Elektrik, İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.

Servis asansörleri genelde otel, restoran ve villalarda mutfaktan yemek yenilen kata, tabak, bardak, tepsi taşınmasında kullanılır. Sadece yük taşımak amaçlı olarak, insanların giremeyeceği boyutlarda tasarlanırlar. Küçük tip yük asansörleri olarak düşünebileceğimiz Servis asansörleri 50 kg’ dan 250 kg’ a kadar değişik Taşıma kapasitelere sahiptir.

Monşarj tipi servis asansörleri, genelde giyotin tipte kapılırdırlar. Giyotin kapılar, basit bir hareketle açılıp kapanması sayesinde kullanıcıya büyük kolaylık sağladığı gibi, yarı otomatik kapılar gibi açıldıklarında yer de işgal etmezler. Hijyenik olmak zorunda oldukları için paslanmaz çelik kabin ve kapılar her zaman için tercih edilmektedir.monsarj-servis-asansorleriAsansörde Talebinize ve Asansör Kuyusuna Uygun Olarak;

1) Giyotin Tıp veya Manuel Tıp kat kapı seçenekleri,

2) İthal veya Yerli Makine Motor seçenekleri,

3) Tek hız veya çift hız seçenekleri

4) Basit kumanda, kattan kata gönderme özelliği,

5) Tam elektronik mikroişlemci kontrollü kumanda panosu,

6) Kabin,, elektrostatik boyalı veya desenli satine paslanmaz saç kaplamalı duvar özelliklerine sahiptir.

7) Hijyenik şartlara dikkat edilmesi gereken servis asansörlerinde paslanmaz çelik kabin iç kaplamaları, antibakteriyel taban malzemeleri seçilir.

Etiketler:

Son Eklenen Ürünler

İletişim

2010 yılında kurulmuş olan firmamız, asansör sektöründeki faaliyetlerini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bünyesinde uygulayan uzman kuruluştur.

Acıbadem Mh. Yıldız Sk. Yıldız C-Blok No: 14/97 Kadıköy/İst.

0216 428 72 06

info@arasasansor.com