Zirveye Yolculukta Doğru Tercih..
http://arasasansor.com
İnsan Asansörleri

Aras Asansör, Elektrik, İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.

İnsan taşımak amaçlı olarak tasarlanır. Taşıma Kapasitelerine göre insan asansörleri; 240 Kg, 320 Kg, 400 Kg, 630 Kg, 800 Kg, 1000 Kg, 1200 Kg, 1600 Kg kapasitelerdedir.

Asansörde Talebinize ve Asansör Kuyusuna Uygun Olarak;


- Tam Otomatik Teleskopik veya Merkezden Açılan kat kapı seçenekleri, (asansör kuyusunun genişliği uygun olmadığı durumlarda manuel kapıda kullanılabilir)
- Tam Otomatik Teleskopik veya Merkezden Açılan kabin kapısı seçenekleri, (asansör kuyusunun genişliği uygun olmadığı durumlarda katlanabilir tip kapıda kullanılabilir)
- Çift hız veya VVVF Frekans Kontrollü Kademesiz Hız seçenekleri,
- Tam elektronik mikroişlemci kontrollü Normal Kumandalı veya Sellektif Toplamalı, Simpleks veya Grup Kumanda seçenekleri,
- Opsiyonel olarak acil kata getirme sistemi,
- Kabin dekoratif; paslanmaz ile orijinal tasarımlı laminatın mükemmel uyumu olan lüks fosformik veya desenli paslanmaz çelik kaplamalı duvar seçeneklerine sahiptir.
- Linolyum, mermer, seramik granit veya granit taban seçeneklerine sahiptir.
Bütün bunların dışında sizin için tasarlanmış, size özel çözümler;
Özel paslanmaz desenleri, vitray, cam panelli kapılar, panoramik kabinler...

Firmamız, uzman personeli, kusursuz projelendirme ve asansör kullanıcılarını bilgilendirme prensipleri ile binanız ve sizin için en uygun asansörün seçimi yönünde size yardımcı olacaktır.

Etiketler:

Son Eklenen Ürünler

İletişim

2010 yılında kurulmuş olan firmamız, asansör sektöründeki faaliyetlerini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bünyesinde uygulayan uzman kuruluştur.

Acıbadem Mh. Yıldız Sk. Yıldız C-Blok No: 14/97 Kadıköy/İst.

0216 428 72 06

info@arasasansor.com